Fallout Anthology PC İçin Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni nesilde RPG türünün ipini çeken şirketlerden biri olan Bethesda, Quakecon etkinliğinde bombayı patlattı; ilk beş Fallout oyununu içeren Fallout Anthology, PC’ye özel olarak duyuruldu.

Quakecon’un Fallout konferansında Pete Hines tarafından duyurulan Fallout Anthology; Black Isle tarafından geliştirilen Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Bethesda tarafından geliştirilen Fallout 3 Game of The Year Edition ve Obsidian tarafından geliştirilen Fallout New Vegas Ultimate Edition’ı içerecek. Oldukça ilginç bir paketleme yöntemi ile gelecek olan set, normal bir kutunun aksine ses çıkarma özelliği olan bir nükleer başlık replikasının içinde gelecek.

facebook müşteri hizmetleri

Paketin Fallout 4’ü içermeyecek olmasının sebebi ise bu paketin Fallout 4’ten önce sınırlı sayıda çıkış yapacak olması. Fallout 4 10 Kasım’da çıkarken Fallout Anthology Eylül ve Ekim aylarında çıkış yapacak.

İşin ilginç tarafı, bu kutulu setin iki sene önce bir hayran konsepti olarak internete düşmüş olması. 2013’te ortaya çıkan hayran konsepti paket ilk beş Fallout oyununu nükleer başlık replikası ile beraber tasarlanmıştı. Bethesda bu paketten etkilenerek mi böyle bir şey yaptı, yoksa bu Bethesda’nın piyasa yoklama hamlelerinden biri mi, orası belli değil. Tek bildiğimiz, gördüğü yerde hayranların hayallerini süsleyen bu paketin sonunda gerçeğe dönüşüyor olması.

Amerika’da 29 Eylül, Avustralya’da 1 Ekim ve Avrupa’da 2 Ekim’de çıkış yapacak olan paketin çıkış fiyatı ise şimdilik 50 dolar olarak gösteriliyor. Siz çıktığında bu paketi alır mısınız bilemeyiz, ancak biz paramızdan kesmeye başladık bile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir