Fallout Minecraft’a Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Başlık size biraz tuhaf gelebilir ancak iki kişilik bir ekip Fallout oyununun bir çok detayını Minecraft‘a mod olarak getirmeyi başardı.

 

Fallout 4 gelene kadar uzun uzun detayları bekleyemeye hiç gerek yok, karşınızda başarılı bir faaliyet var. Oldukça küçük bir ekiple geliştirilmiş ve tasarlanmış bu modla Fallout Minecraft ile birleştirilerek mini-Fallout yapılmaya çalışılıyor. Hâlâ tasarım aşamasında olan bu yeni modla yanında Fallout evrenine ilgili birçok spesiyaliteyi Minecraft’e taşıyacak.

facebook müşteri hizmetleri

Project Wasteland ismiyle başlatılan proje, yavaş yavaş adımlarla ilerlemeye ve geliştirilmeye devam ediyor. Yolun sonuna gelindiğinde ise brahmiler, kullanılabilir bir Pip-boy, köpekler ve arayüzü direk olarak Minecraft’e taşınacak. En ilginç olanı ise şüphesiz etkin bir Pip-boy’u Minecraft’te görmek.

Henüz tam olarak ne zaman çıkacağı hakkında bilgi olmayan bu modu bu adresi ziyaret ederek kullanabiliyorsunuz. Ek olarak gine özdeş adres üstünden çalışmalara dair çok daha ayrıntılı bilgileri o adreste bulmanız da mümkün.

Gelmiş geçmiş en bol Minecraft modu üzerine etkin ekibin yayınladığı videoları ise aşağıdan hemen izleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir