Fallout Shelter Android Çıkış Tarihi Belli Oldu (Gibi)

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bethesda’nın E3’te duyurduğu Fallout Shelter, bildiğiniz üzere duyurulduğu gün AppStore’daki yerini alarak iPhone, iPod ve iPad kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. Mizah ögeleri ve oynanışı ile gerek Fallout hayranları, gerek casual oyuncular tarafından oldukça beğenilen Fallout Shelter Android için ise bir çıkış tarihi almamıştı.

Ancak bu durum iki gün önce değişti gibi görünüyor. Bethesda’dan Pete Hines’a Twitter üzerinden gelen “Fallout Shelter Android’e gelecek mi?” sorusuna Pete Hines “Evet gelecek. Şirket henüz kesin bir çıkış tarihine karar vermedi ama önümüzdeki ay için planlarımız var. Çıkış tarihi kesinleşince sizi haberdar edeceğiz” şeklinde cevap verdi.

Tweet ise şu;

facebook müşteri hizmetleri

Bethesda tarafından 14 Haziran’da E3 konferansında duyurulan Fallout Shelter, duyurulduğu günün gecesinde AppStore için çıkış yapmıştı ve yalnızca bir hafta içerisinde AppStore’da 48 ülkede en çok indirilen oyun ve 25 ülkede en çok indirilen uygulama olarak tarihe geçmişti. Şu an bile oyuncular Fallout Shelter’ı günde 70 milyona yakın kez oynuyor. Bu neredeyse Türkiye nüfusuna yakın bir rakam, şaşırtıcı değil de nedir bu şimdi?

Fallout Shelter’a ayrıca Fallout 4’ten ilk karakter de eklenmiş oldu. Fallout 4 trailer’ında da kendine yer bulan Preston Garvey, bu haftanın başlarında Fallout Shelter’daki yerini almıştı.

Fallout Shelter’ın Android çıkış tarihi açıklandığında öğrenmek için Tech Kafa’dan ayrılmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir