Far Cry Primal’dan 1 Saatlik Video

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Önümüzdeki aylarda piyasadaki yerini alacak olan Far Cry: Primal’ın 1 saatlik oynanış videosu, Ubisoft tarafından yayınlandı. İşte yeni video! Ubisoft’un, Ubisoft Montreal, Ubisoft Toronto, Ubisoft Şangay ve Ubisoft Kiev adlı dört farklı stüdyosu ile birlikte ortaklaşa geliştirdiği yeni Far Cry oyunu olan Far Cry: Primal’ın bir saatlik oynanış videosu, Ubisoft tarafından yayınlandı!

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun geliştiricilerinin düzenlediği canlı yayında, oyuncuların isteklerine ve meraklarına göre oynanan oyunun mekaniğine ve oynanışı ile Craft sistemine bu video ile göz atıyoruz. Videoda en çok ortaya çıkan kısım ise hayvanları sakinleştirme ve gizlice avlama gibi özellikler ortaya çıkıyor.
Ayrıca video içerisinde belirtilenlere göre; oyun için birçok dil uzmanına ve dil bilimcilerine danışmanlık yapılmış. Milattan önce 10.000 yılında kullanılan dillere benzer bir İngilizce ile de oyunu geliştirmişler. Yapımdaki birçok kabile ise farklı dillerle konuşmakta. Yani gerçek hayattaki dillerin ortaya çıkışına benzer bir durumda söz konusu oluyor.

İşte Far Cry: Primal’ın 1 Saatlik Oynanış Videosu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir