Far Cry: Primal’dan Oynayış Videosu Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft’un önümüzdeki sene başında piyasaya sürecek olduğu Far Cry: Primal’ın yeni tanıtım videosu ve oynanış videosu yayınlandı. İşte detaylar! Ubisoft’un beğenilen serilerinden biri olan Far Cry’ın önümüzdeki sene bizlerle buluşacak yeni oyunu olan Far Cry: Primal’a dair 10 dakikalık yeni oynanış videosu ile Beast Master adlı yeni fragmanı, The Game Awards etkinliğinde Ubisoft tarafından oyunculara sunuldu.

facebook müşteri hizmetleri

Ubisoft, yeni Far Cry ile gelecek sene hepimizi milattan önce 10.000 yılına götürecek. Taş devrini konu alacak olan bu oyunda, Oros adındaki hayali bir bölgede, Takkar adındaki kendi grubunda hayatta kalan son ilkel savaşçıyı yöneteceğiz. Bu detayları ise alttaki Beast Master videosundan izleyebilirsiniz.

Far Cry: Primal’da, Oros adındaki yabani bir bölgede mamutlarla, sivri dişli kaplanlarla ve doğada bulduğumuz taş ve sopaların yanı sıra zamanın en gelişmiş silahları olan ok ve mızraklarla sadece düşmanlara karşı değil, doğaya karşı da mücadele edeceğiz. Bu detayları ise aşağıdaki oynanış videosunda izleyebilirsiniz.

Far Cry: Primal, 23 Şubat 2016’da sadece Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Oyunun PC sürümü ise Mart 2016’da çıkış yapacak. Oyun kesinlikle PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkmayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir