Fifa 16 Coins Kasma Yöntemleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Futbol oyunlarının sevilen yüzü olan Fifa 16’da coins kasmanın bazı yönlerini anlatacağız. Peki coins nedir? Coins FUT yani Fifa Ultimate Team’da kullanabileceğiniz oyun parası diyebiliriz. Oyun içi alışverişlerinizi ve çeşitli transferleri bu para birimi ile yapıyorsunuz. Coins ile FUT modunda takım simgeleri, formaları, oyuncular ve menajer gibi çeşitli şeylerin alım ve satımını gerçekleştirebilir takımınızın gücüne güç katabilirsiniz. Ayrıca oyunda coins haricinde gerçek para karşılığında alabileceğiniz points bulunuyor. Bugünkü ana konumuz ise coins nasıl kazanılır? coins kasma yöntemleri nelerdir?

facebook müşteri hizmetleri

Coins Kasma Yöntemi 1 – Ucuza Al Pahalıya Sat

Sıkılmayan bir kişiliğe sahipseniz ilk yöntem tam size göre diyebiliriz. Bu yöntemde ise belirlediğiniz bir oyuncuyu belirli aralar ile kontrol ederek ucuza alacaksınız ve piyasa değerine satacaksınız. Yani örnek verirsek, David Villa adlı oyuncunun normal pazar değeri 10.000 diyelim siz bunu aratırken 6.000 veya 5.000 olarak aratın ve ucuza bulduğunuz taktirde direk alın. Satın aldıktan sonra oyuncuyu normal piyasa değeri olan 10.000 coins’e satarak kar elde edebilirsiniz. Bu yöntem ile coins kasılabilir fakat sabırlı ve şanslı olmak gerekmektedir. Her oyuncuyu piyasa değerinde az bir miktara bulmak mümkün olmayabilir. Fifa 16 coins kasma yöntemleri olarak ilk yöntemde başarılı olan bir çok kullanıcı bulunuyor.
fifa16

Coins Kasma Yöntemi 2 – Online Oyna Kazan

Bu taktikde ise FUT Draft modunda oldukça bilgili olmak gerekmektedir. FUT Draft modunu online oynayarak ve 4’te 4 yaptığınız taktirde 90K’ya yakın coins packleri size verilecektir. Ayrıca 3’te 3 veya 2’de 2 yapsanız bile Fut Draft tarafından paket verilerek ödüllendiriliyorsunuz. Peki bu nasıl oluyor ? Birden fazla PSN hesabı ile Fut Draft token hakkınızı ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Eğer şansınızda yanınızda olursa 15K’dan üst rakamlara satılacak oyuncular paketlerden sizlere çıkacaktır. Fifa 16 coins kasma yöntemleri bununla bitmiyor.

Coins Kasma Yöntemi 3 – Maç Yap Kazan

Fifa 16 coins kasma yöntemleri arasında en zevklisi budur diyebiliriz. Bu yöntemde Coins Boots yani maç başı kazanılan coins miktarını arttıran paketlerden satın alarak maç başı 200+ coins veren karşılaşmalara ekstra paketler ile 1000+’a çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu artışların yanı sıra maçlarıda kazanmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir