Fifa 16 Demo Görüntüleri Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yılın en çok beklenen oyunlarından olan ve geliştiricisi EA Sports olan Fifa 16 oyununun demo oynayış videosu yayınlandı. Futbol oyunu denilince akla ilk gelen iki isim olan Fifa ve Pes bakalım bu yıl ne gibi yeniliklerini duyuracak. Konami taraflı Pes 16 ve EA Sports taraflı Fifa 16 tıpkı geçtiğimiz senelerdeki gibi bu yılda kıyasıya bir mücadele içerisindeler. Gamescom 2015 etkinliği ile beraber Fifa 16 oyunun demo oynayış görüntüleri gözüktü. Tıpkı Pes 2016 oyunu gibi merakla beklenen ve ek olarak bayan futbol takımlarınıda oyununa ekleyen EA Sports rakibine göre daha avantajlı konumda gözüküyor.

facebook müşteri hizmetleri

Fifa 16 oyunu geçtiğimiz yılın oyunu olan Fifa 15’e göre daha farklı ve çeşitli dizilişler ve ayrıca çeşitli çevre animasyonları geliştirilmiş durumda. Diğer yandan konsollardan olan Xbox One ile beraber Fifa 16 oyunuda beraberinde satılacak. Ignite Engine motoru ile geliştirilen yeni oyun, eski sistemler için eski bir oyun motoru ile geliştirilmiş durumda. FIFA 16, PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 için eş zamanlı 24 Eylül oyun raflarındaki yerini alacak. 59 avro gibi bir rakamdan satılacak.

Oyunda geçmiş seriye göre yeni çalım teknikleri ve 12 adet kadın futbol takımı bulunuyor. Oyun ülkemize %100 türkçe dil desteği ile gelecek. Futbol oyunlarında en çok tercih edilen olarak EA Sports’un yeni oyununda olacak olan kadın futbol takımları rakibine oranla bir avantaj sağlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir