Fifa 16 Kapak Fotoğrafında Türk Oyuncu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eylül ayında oyun dünyasının iki dev futbol oyunu olan Pes 2016 ve Fifa 16 piyasaya sürülecek. Konami cephesinde Pes 2016, Electronic Arts cephesinde ise Fifa 16 bu yılda tıpkı geçmiş seneler gibi kıyasıya bir rekabet içerisindeler. Fifa 16 oyunun kapağında bir türk futbolcunun olacağı belirlendi. Yabancı olarak Barcelona’lı yıldız Lionel Messi ile yanında Türk bir futbolcu eşlik edecek. Fifa oyunu bu serisinde de çeşitli versiyonları olacak. Super Deluxe Edition sürümünde ise Lionel Messi kapak fotoğrafını süsleyecek.

Ülkemizin Electronic Arts distribütörlüğünü sağlayan Aral Game, yaptığı bir açıklamada Fifa 16 oyununda kapak fotoğrafı olarak Lionel Messi ile geçtiğimiz gün Barcelona’ya transfer olarak gündeme oturan milli oyuncumuz Arda Turan’ın olacağını açıkladı. Diğer yandan türkçe dil desteği ve Türkiye Süper Lig’ini barındıracak bu oyunda Arda Turan bizlere kutulu oyunda kapak fotoğrafı olarak gözükecek. Ayrıca Fifa’nın bu serisinde ilk defa kullandığı kadın futbolcularda ülkemizde oynanabilir olacak.

facebook müşteri hizmetleri

arda

Fifa 16 oyunu Xbox 360 ve Playstation 3 konsolları için eski grafik motoru ile geliştirilirken, yeni nesil konsollar için ise Ignite Engine ile geliştiriliyor. FIFA 16, PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 için eş zamanlı olarak Eylül ayında piyasaya giriş yapacak.

Fifa 16 Minumum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows V/7/8/8.1 – 64-Bit
  • İşemci: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz (yada AMD Phenom 7950 Quad-Core, AMD Athlon II X4 620)
  • RAM: 4 GB
  • HDD: 15.0 GB boş alan
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
  • DirectX: 11.0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir