Fifa 16 Kapak Futbolcuları Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde EA Sport yapımlı Fifa 16 oyunun kapak fotoğrafında bir türk isim olacağını belirtmiştik. Barcelona’lı yıldız oyuncu Lionel Messi’nin yanında olacak isimler şimdiden belli oldu. Yapılan oylama sonuçlarında ise Türkiye’deki olacak o isim ise Arda Turan oldu. Hatırlarsak geçtiğimiz günlerde milli futbolcumuz Arda Turan futbol dünyasının devi olan Barcelona’ya transfer edilmiş ve bütün basınlarda oldukça yankılanmıştı. Daha sonra çıkan haber ise Fifa 16 oyunun kutulu versiyonundaki olacak kapak fotoğrafında Arda Turan’ı göreceğiz.

facebook müşteri hizmetleri

Bu sistem Türkiye, Latin Amerika, Meksika, Fransa, Avustralya, İngiltere ve Japonyada gerçekleşecek. Fifa Türkiye harici diğer ülkelerde kendi sitesi üzerinden bir oylama düzenledi ve her ülke için Fifa 16 oyununda Messi’nin yanında olacak yıldız futbolcular belirlendi.

Oylama ile beraber 7 ülkenin futbolcuları belirlendi ve Lionel Messi’nin garanti olacağı kapak fotoğraflarında yer alacaklar. İşte Fifa 16 oyunun kapak fotoğrafında olacak futbolcular;

Avustralya: Stephanie Catley
Meksika: Marco Fabián
Fransa: Antoine Griezmann
Latin Amerika: Juan Cuadrado
Japonya: Shinji Kagawa
Türkiye: Arda Turan
İngiltere: Jordan Henderson

Ayrıca İngiltere’de olacak kapak fotoğrafı merak edilirken Gerrard’ın ayrılmasından dolayı yeni kaptan Jordan, Messi’nin yanında olacak. Fifa 16 oyununun PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için 26 Eylül’de çıkış yapacağını belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir