Fifa 16, Resmi Youtube Kanalında Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilgisayar oyunları her yıl gelişmeye devam ediyor. Futbol oyunları kısmındaki iki firma olan EA Sports‘un Fifa’sı ve Konami’nin Pes serisi her yıl kızışmaya devam ediyor. İlk olarak EA Sports’dan Fifa 16 haberi geldi. Pes mi Fifa mı soruları devam ederken bu yıl 2015 serilerinde Pes’deki bazı değişiklikler beğenilmesede Fifa daha çok tercih edildi gibi duruyor. Pes, 2013 serisinde sonra PES 2014 ve PES 2015 serileri ile iyi bir çıkış yakalayamamış ve hakimiyeti Fifa almış diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Youtube’da bulunan EA SPORTS FIFA resmi kanalının kapak fotoğrafını FİFA 16 yapan ayrıca Facebook ve Twitter hesaplarından ise 28 Haziranda tanıtımını ve bilgilerini vereceğini bildirdi. Fifa 15 bu sene kullanıcıların beklentilerini karşılamış ve tam not almıştı. Her geçen sene kendini geliştiren ve Pes oyuncularını çeken bir yol çiziyor.
Yapılan açıklamaya göre Fifa 16 yarın resmi youtube kanalı üzerinden tanıtılacak. Ayrıca Electronic Arts yeni treaser videosunu yayınladığı Need for Speed oyunun merak edilen kısım ve detaylarını E3 2015 sunumuna saklıyor diyebiliriz.

Lara Croft Relic Run İncelemesi

Fifa’nın 15 serilerinde önde olmasının nedenlerinden biri ise, lisanslar konusunda ve Fifa 15’e Türkiye Ligi‘ni eklemesi oldukça büyük bir adım olmuş diyebiliriz. Ayrıca dev rakibi Konami cephesinden Pes 2016 ile ilgili hiç bir bilgi çıkmış değil. Son olarak Pes 16 oyunun iptal haberleri ortaya çıkmış fakat PES yaptığı açıklama ile serinin güvende olduğu söylenmiş. Bakalım bu seneki kızışmada Pes 2016 mı yada Fifa 2016 mı söz sahibi olacak hep beraber göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir