Fifa 16 Ultimate Team Sorunları Büyüyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

FIFA 16’nın sevilen modu FIFA Ultimate Team PlayStation 3’te aradan iki hafta geçmesine rağmen hala bir çok kullanıcı tarafından oynanamamasına rağmen oynanabilir durumda değil. EA Games 20 Kasım’da FIFA 16 Ultimate Team’de düzenlemelerde bulunmak için serverları kapamıştı. Fakat FIFA 16 Ultimate Team’i Playstation 3’lerinde oynamaya çalışan kullanıcılar, ne yazık ki bu durumu aradan geçen 2 haftanın ardından başarmış değiller.

facebook müşteri hizmetleri

EA Games’in açıklamasına göre o zamandan bu yana bir çok kullanıcı oyuna geri dönüş yaptı fakat diğer kullanıcıların oyuna girememe sorununun neden kaynaklandığı ya da nasıl çözüleceği hala gizemini koruyor. Bu duruma oldukça sinirlenmiş bu Twitter hesabının dediğine göre problem, EA Games’in yanlışlıkla oyunculara 2 milyon altın -oyun içinde item ve oyuncu almanızı sağlayan para birimi- verilince başladı.

Yabancı kaynaklar EA Games’e ulaşıp sorunun ne zaman çözüleceğini sorduğunda ise EA Games’in yanıtı sadece şu sayfaya yönlendirmek oldu.
EA Sports bir süredir kullanıcılara oyun içi hediyeler veriyordu ve görünüşe bakılırsa bu oyun içi bonusların ufak bir oyuncu kitlesini etkilemesi araştırılması gereken bir konu gibi duruyor.
Oyun hakkındaki en son gelişme resmi FIFA Twitter hesabından geldi ve dediğine göre PlayStation 3 sorunu hala düzeltilmeye çalışılıyor.a

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir