Fifa 16’da Kadın Futbolcular Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz saatlerde haberini yaptığımız EA Sports resmi youtube kanalını Fifa 16 yapmasının ardından Fifa 16 için yayınlanan ilk videoda kadın futbolcular sahaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan haberde Fifa 16’ın resmi tanıtımı bugün gerçekleşti. Biçok kişi değişik bir tanıtım beklerken EA Sports Fifa 16 tanıtımında sahaya kadın futbolcular çıktı ve Women’s National Teams are in the game isiminde tanıtım videolarını yayınladılar.

facebook müşteri hizmetleri

EA Sports’un yaptığı açıklamaya göre Fifa 16 oyununda 12 kadın milli takımı yer alacak ve olacak takımlar şu şekilde; İngiltere, ABD, Meksika, Almanya, İtalya, İspanya, Kanada, Brezilya, Avustralya, İsveç ve Fransa. Ayrıca açıklamalarda kadın milli takımlar sadece kendi aralarında maç yapabilecek ve buda demek oluyorki erkek futbol takımı ile kadın futbol takımı maç yapamayacak.

Fifa 16 yeni nesil konsollar için Ingite Engine ile geliştiriliyor ve PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarda eski grafik motorları ile devam edecek. Fifa 16 ise Xbox 360, PlayStation 4, PC, PlayStation 3 için aynı anda Eylül ayında piyasaya sürülecek.  Ayrıca Electronic Arts yeni treaser videosunu yayınladığı Need for Speed oyunun merak edilen kısım ve detaylarını E3 2015 lansmanında paylaşılacak. Fifa’nın kadın futbolcularınıda eklemesi fifa mı pes mi sorusuna daha kolay yanıt verdirecek gibi duruyor. Kadın futbolcuları oyuna eklemesi Pes serisinin bir adım önüne geçtiğini söyleyebiliriz. İki dev firmanın oyunlarına yenilikler eklemesi kızışmaları arttırırken bakalım Pes cephesinden bir atılım gerçekleşecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir