Fifa 17 yeni özellikler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Fifa 17 yenilikler nelerdir, Fifa 17 satın alma, Fifa 17 ne zaman gelecek, Fifa 17 

Fifa 17 yeni özellikler

EA Sports’un en son geliştirdiği futbol oyunu olan Fifa 17 ile birlikte gelen yenilikler nelerdir ? Bu yenilikler ile oyunda ne gibi değişiklikler meydana gelmiş bunları inceleyeceğiz.

Fifa 17 ne zaman çıkacak

Yeni özellik ile artık tüm kontrol oyuncuda olacak birebir fiziksel etkileşim, oyuncuların hareketleri ile kontrol tamamen kullanıcıda olacak. Korner atışı için oyuncuyu birebir ceza sahasına yönlendirerek deneyimli kontrolü enjekte edecektir.

facebook müşteri hizmetleri

Kontrol tamamen konsol sahibinde olacak ve oyuncuların hareketlerini artık daha kolay bir şekilde sağlayabileceğiz. Oyuncuların tepki şeklini değiştirerek erişimi ve kontrolü daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiz.

Fifa 17 Nasıl Oynanır

Ceza sahasında bitiricilik için daha hassas bir kontrol ve etkileyici bir vuruş ile oyuncu tamamen kontrolü kullanıcıda birleştirmiştir. Daha hassas ve kavisli bir vuruş için yeni bir yöntem geliştirilmiştir.

Fifa 17 ön sipariş

Topu kafa ile zemine sektirerek vurmak için geliştirilmiş olan kontrol paneli ile gol atmak daha avantajlı hale getirilmiştir. Topsuz alan aktivitesini artıran oyuncuların hareket etme olasılığını artıran tepki verme biçimini değiştiren yeni bir sistem kullanılmış.

Ön sipariş vermek için aşağıdaki adrese tıklamanız yeterli olacaktır. https://www.easports.com/tr/fifa/buy/TR

Fifa 17 Yayınlanma Tarihi

Fifa 17’nin Eylül ayı itibariyle raflarda yerini alması planlanıyor.  Tanıtım videosunda birçok ünlü futbolcunun yer aldığı oyun sabırsızlıkla bekleniyor.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir