FIFA 2016 Mobile Geldi Bile

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

EA Sports’un geliştirdiği efsane futbol oyunu FIFA 2016, mobil sürümler için yalnızca Kanada’da olmak üzere iOS platformuna indirmeye sunuldu. Henüz yalnızca Kanada’da geçerli olan bu durum, diğer bölgelerde indirilmeye hazır değil. Ancak eğer oyunu çok merak ettiyseniz, diğer bölgelerdeki kullanıcılar cihazın bölge ayarlarını değiştirip oyunu indirebilirler (Bizden duymadınız) .

Bunun yanında şunu belirtmekte fayda var ki oyun şu an FIFA 2016’nın tam versiyonu değil. FIFA 15’in veritabanı ve özellikleri kullanılarak güncellenen bir yapım olarak sunulmuş. Tam sürüme 22 Eylül tarihinde geçiş yapılacak ve kurduğumuz oyuna bir güncelleme şeklinde yapılacak.

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar bir bilgisayardaki performansı ve kaliteyi sunamayacak bir yapım olsa da mobil oyun konusunda futbol severleri oldukça memnun edecek bir oyun olacağına eminiz. Henüz tam bir FIFA 2016 demekten ziyade FIFA 2015’in yamalısı gibi bir oyun olsa da FIFA 2016’ya direk güncelleneceğinden dolayı indirip zaman geçirmek için bire bir yapım diyebiliriz. Eğer siz de bizim gibi meraklılardansanız yukarda dediğimiz gibi cihazın bölge ayarlarını değiştirip denemenizi öneriyoruz.

Oyunun mobil sistem gereksinimleri de açıklandı;

Gerekli Alan: 1.2GB
Uyumlu Mobil Cihazlar: iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi ve iPad touch (6.jenerasyon)
iOS: 8 ve üzeri versiyonlar

Umuyoruz ki en yakın zamanda tüm bölgelere ve Android cihazlarda da bu oyunu oynayabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir