Fifa 2016’dan Pes 2016’ya Cevap Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun dünyasının en iyi iki futbol oyunu olan Pes ve FİFA bu senede büyük bir çekişme içerisine girecekler. İki dev rakipden Pes kısımından geçtiğimiz günlerde detaylı bir tanıtım videosu gelmişti. Pes 2016 Neymar kapak fotoğrafı ve Neymar’ın öne çıktığı bir tanıtım videosu olmuş diyebiliriz. Ayrıca Pes 2016 bazı yenilikler ile gelyor. Maç sırasında hava değişikliği olabilecek bu özellik Fifa‘da vardı daha sonra Pese’de eklendi. Ayrıca sahahada çim kalkmaları ve yağmur yağdıktan sonra top kaymaları gibi bazı özellikler eklenmiş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Bu tanıtımdan sonra Fifa’dan cevap gecikmedi. Pes’in yeni özellikler eklenmiş hali Pes’in eski yıllarına gerimi dönüyor sorusu akıllara getiriyor. PES tanıtım videosunda efsane oyunlardan olan Winning Eleven 2002‘in intro müziği çalması tahminleri dahada güçlendirdi. EA Sports cephesinden yeni FIFA 2016 ile ilgili detaylar gelmeye başladı. PES 2016 tanıtım videosunun ardından EA Sports cevap olarak Fifa 2016 oyunundan küçük bir video ile cevap verdi diyebiliriz.

Pes 2016’da kapak resimi olarak Neymar’ın kullanılmasının ardından Fifa 2016 videosunda kapak fotoğrafta Messi ve Barcelona’ya ait olan stad Camp Nou gözüküyor. Ardında E3 2015 oyun fuarından tanıtılacak olan tarih 15 haziran gösteriliyor. Bakalım bu sene Pes eski yıllarına geri dönebilecekmi ? Fifa ise başarısını sürdürebilecekmi hepsini 15 haziran tarihinde E3 2015 kapsamında düzenlenen oyun fuarı ile göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir