Filmler hayatımızın bir parçası

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Beyaz perdedeki yapımlar günden güne artıyor. Çekilen film türleri arttığı gibi bir yıl içinde vizyona giren yapım sayısı da oldukça fazla sayıdadır. Her yıl komediden gerilime, fantastik türlerden aksiyona kadar oldukça yüksek sayıda yapım beyaz perde ile buluşuyor. Bu eserler de doğal olarak ciddi bir çeşitlilik yaratıyor. Tabii böylece bu kadar farklı alternatifin olması her türün kendi özel izleyici kitlesinin olmasına olanak sağlıyor. Film izlemek için ekran karşısına geçen insanlar kendilerine sunulan seçeneklerden memnun oldukları için birçokları için bu yapımları seyretmek çok zevkli bir hobi haline geliyor.

Ülkemizde sinemadaki gelişme sadece yabancı filmlerle sınırlı değil. Yerli yapımlar da oldukça büyük başarılara imza atmaktadır. Gişede oldukça büyük rakamlara ulaşan bu eserler yabancı sinema eserlerini de geçmektedir. Bu da doğal olarak yerli yapımlar için yapımcıları cesaretlendirmektedir. Öyle ki milyonlara ulaşan izleyici rakamları yerli eserler için oldukça normal rakamlar haline gelmiş durumda. Sadece komedi ya da dramlar değil yerli gerilim ve korku sineması da oldukça büyük bir gelişme süreci içindedir. Komedi yapımları ise milyonları bulan gişe rakamları ile bu alana yatırım yapan insanların yüzlerini güldürmektedir.

facebook müşteri hizmetleri

Murat Şeker’den Bir Komedi Serisi

2012 yılı yerli komedi yapımlarından biri olan filmin yapımcılığını Murat şeker yapıyor. Senaryosu da Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi tarafından oluşturulan eserin yönetmen koltuğunda yine Murat Şeker oturuyor. Yapımda rol alan oyunculara bakacak olursak da Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Doğa Rutkay, Ceyhun Yılmaz, İlker Ayrık, Didem Balçın, Ceyhun Yılmaz ve hakan Bilgin gibi isimleri görüyoruz.

Dört Kafadarın Çakallarla Dansı

Çakallarla Dans 2 izlediğinizde işlemedikleri bir suç yüzünden hapsi boylayan Kayınço Gökhan, Köfte Necmi , Muhasebeci Servet ve Del Piero Hikmet için günler oldukça zor geçtiğne şahit olacaksınız. Oradaki hayatları çok sıkıcı ve sıkıntılıdır. Kurtulma ümitleri günden güne azalmaktadır. Bütün kötü işleri yapanlar kurtulmuş ellerini kollarını sallayarak gezerken onların içerde olmaları zorlarına gitmektedir. Bu sırada bir ilaç için kobay aranmaktadır. Bu ilaç denemeleri için gönüllü olacak insanların şartlı tahliye edilmeleri söz konusu olunca bizim dört kafadar da buna başvururlar. Sonrasında şartlı olarak tahliye olan dört arkadaşı dışarıda bakalım ne tür sürprizler beklemektedir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir