Filmleri Takip Etmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gelişen teknoloji ve mobil cihazların kullanımı ile filmleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özellikle film takip etmeyi seven biri olarak ne zaman istesem mobil cihazlarımdan istediğim film hakkında bilgi sahibi olabiliyor, son çıkan fragmanları ve vizyona gelecek filmleri rahatlıkla takip edebiliyor.

Hatta son dönemde çıkan mobil uygulamalar ile birlikte filmleri takip etmek kolaylaştığı gibi takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümlerini takip etmek, ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi almak ve benzer dizileri veya filmleri seven kişilerle muhabbet yapmak oldukça kolay hale geldi.

facebook müşteri hizmetleri

Genelde filmleri takip etmek , bilgi almak ve vizyondaki filmleri kontrol etmek için forum sitelerini yada benzer film sitelerini kullanıyorduk. Birçok sitenin de mobil platformlara taşınması ile birlikte filmleri takip etmek bu platformlardan daha kullanışlı oldu. Kişisel olarak kullandığımız birkaç programı da sizlerle paylaşayım:

  • Tam Filmler İzle
  • Sinemalar
  • Sinematrix
  • Online Sinema
  • IMDB

Belirttiğim programları ben iOS platformunda kullanıyor olsam da filmleri takip etmek için kullanabileceğiniz birçok program Android platformunda da mevcut. Diyelim ki arkadaşlarınızla geçireceğiniz bir akşamda ne izleyeceğinize karar veremiyorsunuz ama aklınızda bir tür var. Cihazınızdan bu uygulamalara girerek örneğin nostaljik filmler diye aratmanız yeterli olacaktır. Filmle ilgili ana bilgilere, nerenden ne şekilde temin edebileceğinize kadar detaylı bilgileri içeren bir sayfa ile karşılaşacaksınızdır.

Siz de yorum kısmından bizimle takip ettiğiniz ve sevdiğiniz film uygulamalarını, siteleri ve forumları paylaşmayı unutmayın. Tek olduğumu sanmıyorum 🙂

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir