Final Fantasy 7 İddiaları Doğrulandı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

1997 yılında piyasaya sürülen ve geniş, özgün bir hayran kitlesine sahip olan Final Fantasy VII hakkında yakın zamanda pek çok video ortaya çıkmıştı.

Bir süredir ortalıkta gezen iddialar sonunda Square Enix tarafından doğrulandı. Final Fantasy 7 tekrar yapılıyor!

Final Fantasy VII direktörü Tetsuya Nomura yakında gelecek olan yapımın sadece ‘dramatik değişiklik’ler içermeyeceğini aynı zamanda kendisinin 2005 yılında yapımını üstlendiği yan fimden de alıntılar yapılabileceğini belirtti.

Final Fantasy 7’nin Playstation 4 için sunulması bekleniyor, fakat Square Enix henüz hangi cihazlarda sunulacağını netleştirmedi. Oyun için yeni cihaz almak yerine biraz daha beklemenizi öneriyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

FFVIIbattleexample

Fizik Motoru Hala Belirsiz

Square Enix 2012 yılında duyurduğu ve ‘Final Fantasy XV’ de kullandığı fizik motoru Luminous Engine’i yeni yapımda kullanmayacaklarını belirtti.

Gamescom 2015’te Nova Crystallis’e sorulan soruda yeni yapımda fizik motorunun herhangi bir etkisi olup olmayacağı veya özel bir versiyonuyla oyuna dahil edilmesi durumu sorulduğunda “Final Fantasy VII ile ilgili böyle bir planımız yok.” dedi.

Final Fantasy XV’ın kullandığı Luminous Engine; Square Enix’in diğer büyük projesi Kingdom Hearts III için kullanılacaktı. Fakat proje daha sonra değiştirilip Unreal Engine 4 kullanılmasına karar verildi.

FF hayranları serinin yeni oyunu için çok heyecanlı çünkü henüz nelerin değişeceğini bile bilmiyorlar. Ayrıca fizik motorunun değişmesini de gerekli gören bir grup mevcut. İlerleyen günlerde oyun hakkında yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Gamescom 2015’den tüm haber için tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir