Final Fantasy Explorers Batı Çıkış Tarihi Açıklandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Square Enix’in çeyrek asırdan fazla süredir ayakta kalan serisi Final Fantasy’nin spin-off’larından biri olan Final Fantasy Explorers, Japonya’daki çıkışından aylar sonra nihayet Batı için de çıkış tarihine kavuştu.

Square Enix’in resmi duyurusuna göre Final Fantasy Explorers 26 Ocak 2016’da Amerika için çıkış yapacak. Oyunun Avrupa çıkışı için ise Amerika çıkışından üç gün sonra, yani 29 Ocak 2016’da gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl Tokyo Game Show’da tanıtılan Final Fantasy Explorers, yine 2014’ün Aralık ayında Japonya’da 3DS için çıkış yapmıştı. O zamandan beri Batı çıkış tarihi merak edilen oyunun çıkış tarihinin açıklanması ile kazanan yine serinin hayranları oldu. Zaten başka kim kazanacaktı ki?

facebook müşteri hizmetleri

Eğer daha önce Final Fantasy Explorers adını duymadıysanız bu gayet normal, çünkü Square Enix oyunun reklamını Batı’da pek yapmadı. Yanına ilk Final Fantasy’nin 3DS için portlanmış versiyonunu da alan Final Fantasy Explorers, basitçe Monster Hunter serisine Final Fantasy karakterleri ve canavarlarının eklenmesi ve karakterlerin görünüşünün daha “chibi” (Japonca ufak tefek, şirin şeyler için kullanılan terim) olmasıyla oluşan bir oyun. Eğer Final Fantasy evrenini, Monster Hunter’ı ya da sadece sevimli şeyleri seviyorsanız bu oyunu kaçırmamanızı öneririz.

Duyuru ile beraber Square Enix oyun için bir de trailer yayınladı. Trailer’da oyunun single player ve co-op modları ile beraber oyunda karşımıza çıkacak canavarları ya da özel kostümleri görebiliyoruz. Trailer’ı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

2 thoughts on “Final Fantasy Explorers Batı Çıkış Tarihi Açıklandı

 • 31 Temmuz 2015 at 09:12
  Permalink

  I love you Square enix <3

  Bari keşke tekrar Square olsan :/

  Tamam boşverde, Super Mario RPG 2'yi çıkartsan olmazmı? :3

  Square and Square enix is best company ever :3

  Reply
 • 31 Temmuz 2015 at 08:12
  Permalink

  I love you Square enix <3

  Bari keşke tekrar Square olsan :/

  Tamam boşverde, Super Mario RPG 2'yi çıkartsan olmazmı? :3

  Square and Square enix is best company ever :3

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir