Firefox Hello Nasıl Kullanılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Artık Aynı Tarayıcıyı Kullananlarda Görüntülü ve Sesli Konuşabilecek

Gün geçtikçe artık tarayıcılar hayatımızda daha çok tutunmaya başladı. Farklı farklı özellikler ile veya siteler ile yaptığımız birçok işi, artık tarayıcılar eşliği ile de yapabiliyoruz. Bu rahatlığı fark eden kullanıcılar ise artık tarayıcı seçiminde oldukça hassas.

Firefox Hello İndir

facebook müşteri hizmetleri

Bu kapsamda ise dikkat çeken tarayıcıların başlarında olan Mozilla Firefox, atakları ile teknoloji sevenleri oldukça heyecanlandırdı. Firefox eklentileri ile yine daha önce çok ismini duyurmuş ve özellikle dowlands helper gibi birçok eklentisi indirilme rekorları kırmayı başarmıştı. Şimdilerde ise bu tarayıcı anında mesajlaşma özelliği ile gündemde.

Mozilla Firefox yayınladığı yeni güncelleştirme ile bu desteği kullanıcılarına sağlamaya başladı bile. Yukarıda ki özelliğin ismi ise Firefox Hello.

Firefox tarayıcılarına sahip olan herkes artık kendi aralarında konuşabilecekler ve hatta görüntülü konuşma keyfini de yaşayabilecekler. Bu sayede tarayıcıya sahip herkes dünyanın neresinde olursa olsun birbirleri ile görüşebilecekler.

Fİrefox Hello Nasıl Kullanabiliriz?

Yukarı da bahsettiğimiz tüm bu özellikleri ise güncelleme yapmadan kullanamayacağınızı hatırlatmak isterim. Bu özelliği kullanmak ise oldukça kolay. Tek yapmanız gereken menü sekmesini tıklamak ve orada bulunan gülümseyen suratı tıklamak. Artık sizde anında tüm Firefox tarayıcı sahipleri ile görüntülü ve sesli konuşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir