Fixstars 6 TB SSD Çıkaracak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Özellikle son dönemde artan SSD ihtiyacı ve yüksek fiyatlarıyla birçok bilgisayar tutkunu uygun fiyatlı SSD peşinde koşar oldu. Bugün gün yüzüne çıkan bilgiye Fixstars 6 TB SSD modelini duyurdu.

Evet yanlış duymadınız. Fixstars tarafından özellikle dizüstü bilgisayarlar için çıkartılan SSD tam 6 TB!

Gerek fiyatların pahalı olması gerekse istenilen çok altında bir hacme sahip olan SSD‘lerden dolayı birçok bilgisayar tutkunu birkaç TB’lık HDD yanına daha düşük boyutlarda, yalnızca sistem dosyaları için kullanılan SSD‘ler ekleyerek performanslarını artırmaya çalışıyordu.

facebook müşteri hizmetleri

Fixstars 6 TB SSD özelliklerine kısaca bakacak olursak birçok kullanıcıyı tatmin edecek 540 MB veri yazma ve 520 MB veri okuma hızına sahip olması oldukça dikkat çekiyor. SSD-600M adıyla geçen yeni SSD‘nin kullanım alanları olarak ise yüksek boyutlara sahip dosyaları hızlı işlemek, tıbbi görüntüleme cihazları ve multimedya özellikleri gösteriliyor.

Kullanım alanlarının daha çok firmalara yönelik olduğu düşünülürse birçok bireysel kullanıcının satın almak istemeyeceği bir fiyat etiketi ile geleceğini söylemek yanlış olmaz. Olur da paraya kıyıp almayı düşünün kişiler için ufak bir detayı da belirtmeden geçmeyelim. Fixstars 6 TB SSD içerisine tam 100 adet GTA V kurmanız mümkün.

Bildiğiniz gibi son dönemde çıkan GTA 5 ile birlikte birçok oyun tutkunun dilinden düşmeyen tek şey 60 GB‘lık depolama alanı ihtiyacı duymasıydı. Birçok kullanıcı sadece bu nedenlerden dolayı bile oyunu deneme fırsatı bulamadı. GTA 5’i belli nedenlerden yüklemiyor ve eski Grand Theft Auto oyunlarını oynamaya devam ediyorsanız gta san andreas hileleri yazımızın dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir