Fizy Turkcell Bünyesinde Hizmet Verebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

fizy_turkcell

Turkcell, 2011 yılında satın aldığı online müzik dinleme servisi hizmeti veren Fizy‘yi, Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) yaptığı açıklamaya göre ortaklıklarından biri olan Turktell Bilişim ile birleştirme kararı aldı.

facebook müşteri hizmetleri

Yapılan bu açıklama ile birlikte Fizy’nin geleceğinin yol haritası tam manasıyla kestirilememekle birlikte, Turktell ile birleşim kararının ardında Fizy’nin artık bir Turkcell ürünü olarak hizmet vereceği konuşuluyor. Böyle bir durumda Fizy’nin adının “Turkcell Fizy” olarak değiştirilmesi ve Fizy’nin Turkcell Müzik servisinde rol alacağı yüksek ihtimal görünüyor.

Turkcell’in yeni tasarım ve yeni arayüzüne rağmen Fizy’den istediği verimi alamadığı bir gerçek var, ancak Turkcell bu dedikodulara ilişkin bir açıklama yapmaktan da kaçınıyor.

Ayrıca Turkcell’in SPK’ya yaptığı açıklamanın tamamını aşağıda okuyabilirsiniz:

“Şirketimiz Yönetim Kurulu, Turkcell Grubu’nun mevcut iştirak yapısının sadeleştirilerek daha verimli hale getirilmesi ve operasyonel maliyetlerin azaltılması amacıyla bağlı ortaklıklarımız olan Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.’nin (“Turktell Bilişim”) devir almak suretiyle Fizy İletişim A.Ş. (“Fizy”) ile birleşmesi için gerekli çalışmaların yapılmasına karar vermiştir.”

İlerleyen günlerde gelişmeleri hep birlikte göreceğiz, takipte kalın!

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir