Flick Shoot 2 Oyunu İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android platformlarında bulunan binlerce oyun çeşidi mevcut. Her biri çeşit çeşit kategorilere ve konulara sahip. Futbol kategorisinde Fifa 15 ve Dream League Soccer haricinde futbola yönelik serbest vuruş oyunu olan Flick Shoot 2 oyunu’da bir o kadar popüler. Sizlere Flick Shoot 2 oyunu incelemesi yapacağız. Oyun MobileCraft tarafından geliştirilmiş ve klasik bir serbest vuruş oyunu diyebiliriz.

Flick Shoot 2 oyunu içerik anlamında oldukça zengin. Oyun içerisinde birçok mini oyunlar ve bitmek bilmeyen oyun görevleri mevcut. Bu oyun yaklaşık 20 milyon kez indirilmiş ve oyunda çevrim içi özelliği ile gerçek oyunculara meydan okuyarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Oyunun tamamen türkçe olduğunu belirtelim. Oyunu ilk açtığınızda sizi menü ekranı karşılıyor ve burada tekli oyun, çoklu oyun, mini oyun ve görevler menüsünü görebilirsiniz. Flick Shoot 2 oyunu çeşitli mod ve görevleri ile oldukça uzun serüvene sahip bir oyun. Tekli oyun kısımında zamana karşı, tek top, antreman, top sürme, meydan okuma, sonuna kadar isimli modları görebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Angry Birds Fight İncelemesi

Meydan okuma modunda her seviye başlangıcında size geçmeniz gerek puan barajını veriyor ve siz o minumum rakama ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ulaştığınızda diğer bir seviyeye geçiyorsunuz ve her seviyede geçmeniz gereken puan miktarı artış gösteriyor. Oyuna başladığınızda parmağınız ile falsolu bir şekilde sürerek çeşitli vuruşlar yapabilirsiniz. Kalede bir hedef bulunuyor ve tam ortası fazla puan veriyor ve diğer dış kısımlar ise daha az puan veriyor. Diğer bir mod olan Sonuna kadar modu ise size toplam 10 top veriyor ve 10 top kaçırma hakkınız oluyor. 10 top kaçırana kadar istediğiniz miktarda puan biriktirebilirsiniz. Son olarak zamana karşı modu ise size verilen zaman içerisinde puan biriktiriyorsunuz. Top sürme ve antreman modu ise şuan için ücretli. Ayrıca futbolcu karakterinizi kişiselleştirerek çeşitli formalar ve top tipleri satın alabilirsiniz. Ayrıca Flick Shoot 2 oyunu içersinde mini oyunun olduğunu belirtmiştik. Burada kale üzerinde kapalı kutulara vurarak kutu içerisindeki ödül size veriliyor ve bonus mod diyebiliriz.

Aksiyon Kamerası incelemesi

Flick Shoot 2 oyununda bulunan görevler kısımında belirtilen görevi yaparak çeşitli skinler ve oyun parası kazanabilirsiniz. Flick Shoot 2 oyunu incelememiz bu kadar dilerseniz buraya basarak oyunu indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir