Flipboard, Bugün Yepyeni Sürümünü Yayınladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

flipboard3

Daha etkin ve güzel tasarıma sahip bu yeni Flipboard sürümünde ise uygulamada ilgi alanına dayalı öneriler, daha fazla içerik derinliği, Flipboard açıldığında takip edilenlerle ilgili anında içerik görüntüleme, gezinti menüsü, uygulama içinde yer alan “takip et” butonu gibi oldukça başarılı özellikler ve düzenlemeler bulunuyor.

Flipboard’un yeni sürümüne müthiş talep var gibi görünüyor ve uygulamayı günde 250 bin kullanıcı indiriyor. 100 milyonu aşkın kullanıcıya sahip Flipboard‘un bu çıkışında, doğru habere kolay ulaşma imkanı ve kullanışlı arayüz ile birleşmiş güzel tasarım etkin rol oynuyor.

facebook müşteri hizmetleri

flipboard4

Bugün iOS ve Android için çıkan Flipboard 3.0 yeni sürümü, bize 34 bini aşkın haber konu başlıklarını ve bu konu başlıklarını arkadaşlarımızın paylaştığı haberleri de içeren “Kişisel Haberler“imize toplayabilme (Personal Magazine) imkanlarını sunuyor. “Günlük Haber (Daily Edition)” adlı yeni özelliğini de sunan yeni Flipboard sürümünde, her gün sabah 07:00 saatinde bizim için seçilmiş haberler kreasyonunu okuyabileceğiz. Günlük Haber özelliğinde spordan iş dünyasına, magazinden siyasete kadar bizim için seçilmiş genel ve pratik haberleri bulabileceğiz.

flipboard5

Yeni sürümüyle beraber Flipboard yine bir yayın özelliğini taşıyor ancak kullanıcılar için artık daha kişisel bir hal almış durumda. Daha yüksek çözünürlük ve daha güzel tasarımlı ana başlıklar içeren yeni sürüm Flipboard, günümüzün en gözde haber alma kaynağı olan sosyal medyanın değişilmez bir üyesi olma güdüsünü taşıyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir