Formula 1 Oyunu Çıkış Tarihi Ertelendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geliştiricisi Codemasters olan ve hayranları tarafından merakla beklenen oyun Formula 1 çıkış tarihinde bazı ertelemeler yaşandı. Özellikle yarış oyunlarının başında gelen Formula 1 oyunu, Codemaster tarafından geliştirilmiş ve Namco Bandai tarafından yayımcılığı alınmıştı fakat 2015 yılı için çıkış tarihi ertelendi. Oyunun asıl çıkış tarihi 10 haziran olarak belirtilmişti fakat 10 temmuz olarak ertelendi. Oyun yüksek grafik ve zengin çeşitliliği ile geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni nesil olacak Formula 1 oyunu Playstation 4, PC ve Xbox One için geliştirilmiş. Serinin önceki oyunu aksine farklı grafik ve oyun motoru ile geliştirilmiş. Yayınlanan trailer videosunda görülenler üzere oyun yüksek kalite grafik ve modelleme ile kullanıcılara sunulacak. Formula 1 oyunun cihazlardaki performasına bakarsak Xbox One cihazda 900p çözünürlük ve 60 FPS bir kalite verecek. Diğer yandan Playstation 4 cihazlarında ise 1080p çözünürlüklü 60 FPS‘de bir oyun keyfi sunacak. Formula F1 oyununu çıkışından önce ön sipariş ile satın alan kullanıcılara ise oyun için özel arabalar, eşyalar ve çeşitli şeyler verilecek.

PacMan Oyunu 35 Yaşında

Oyunun geliştiricisi Codemasters tarafından yapılan açıklamada F1 2015’in 12 Haziran’da oyuncularla buluşacağı duyuruldu. Ayrıca açıklamanın devamında yeni oyunun serinin bir önceki oyunlarından farklı bir grafik ve fizik motoruyla geliştirildiği söylendi. Böylelikle daha kaliteli ve gerçekçi bir Formula 1 deneyiminin oyuncuları beklediği altı çizili olarak belirtildi. Bakalım formula serisinin yeni oyunu, özellikle yarış severler için ne kadar geliştirilmiş olacak. Diğer yanda PC sürümünün teknik özellikleri belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir