Frim Sayesinde Yeni İnsanlarla Tanışın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Online sohbet ve tanışma uygulamaları arasına yeni katılan Frim sayesinde yeni insanlar ile tanışmak ve sohbet etmek artık çok kolay.

Frim uygulamasını indirdikten sonra yeni bir hesap açıp profilinizi güncelleyebilir ve yeni insanlar ile tanışıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Frim‘in sağ üst köşesinde bulunan büyüteç işaretine basarak arama sayfasına ulaşabilir ve güçlü arama motoru sayesinde istediğiniz özelliklere göre birini bulabilirsiniz.

Arama motorunda bir çok farklı seçenek bulunuyor. Tanışmak istediğiniz insanların cinsiyeti, yaşadığı ülke veya şehiri, hobilerini ve yaş aralığını seçebilir, bu seçimlerinize uygun olan adayları görebilirsiniz. Kriterlerinize göre birisi ile karşılaşırsanız tek yapmanız gereken bir mesaj ya da emoji göndermek. Ya da onların dikkatini çekmek için ufak hediyeler gönderebiliyorsunuz.

Frim‘in bir diğer özelliği ise keşfetme özelliği. Telefonunuzun Bluetooth özelliğini de kullanarak çevrenizdeki diğer insanları bulabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Ayrıca buluştuğunuz kişiler arttıkça “Buluşmalar” isimli haftalık yarışmaya dahil olabilir ve farkedilme oranınızı arttırabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

yazı2

Shoutcast sayfasında ise bir çok farklı kanal üzerinden diğer kullanıcıların attığı mesajları görebiliyorsunuz. Türkiye kanalına otomatik olarak üye oluyorsunuz. Diğer kanallar seçenekleri aracılığıyla farklı ülkelerin kanallarına da ulaşabilir, o ülkedeki Frim kullanıcıları ile de tanışabilirsiniz.

Frim sadece insanlar ile tanışmak için değil, mesajlaşmak için de kullanılabilecek bir program. Bir çok özel yüz ifadesi ve etiketi bulunan Frim‘i kullanarak arkadaşlarınıla mesajlaşabilir ve fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Android, iOS, Windows Phone ve PC üzerinde kullanabileceğiniz Frim ücretsiz olarak hizmet sunuyor. Para veren kullanıcıları özel ayrıcalıklar sunan herhangi bir hizmet bulunmuyor. Ayrıca tamamen Türkçe arayüzü ve gözü rahatsız etmeyen bir teması bulunuyor.

Frim tamamen ücretsiz bir uygulama olmasının yanı sıra, kullanıcıyı rahatsız edecek hiçbir reklam içermiyor. Reklamlar ile rahatsız edilmeden yeni insanlar ile tanışmak istiyorsanız Frim‘i ücretsiz olarak indirip denemenizi öneriyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir