Galaxy Alpha Android Lollipop Güncellemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un geçtiğimiz yıl satışa sunmuş olduğu, çok hafif ve çok ince olan ayrıca metal kasası ile dikkat çeken Galaxy Alpha modeli için bugün itibari ile Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini dağıtmaya başladı. Samsung’un şık modeli Galaxy Alpha android lollipop güncellemesi geldi. Gelen güncelleme güney kore‘de kullanıcılara sunuldu. Sammobile’ın haberine göre sabah gönderilen güncellemenin detaylarını paylaştık.

Tasarım konusunda Galaxy Alpha modelinde büyük değişikliğe giden samsung bu modelinede Android 5.0 lollipop güncellemesi yolladı. Geçtiğimiz haftalarda bir diğer modeli Galaxy A3 olan samsung lollipop güncellemesi yollamıştı. Galaxy Alpha android lollipop güncellemesi Güney Kore’de ota ve kies üzerinden yayınlandı. Galaxy Alpha android lollipop güncellemesi ile android 5.0.2 sürümüne kavuşmuş oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy Alpha android lollipop güncellemesi ile gelen yenilikler arasında en büyük olanı performans konusunda büyük artış ve stabilite, pil ömrü gibi konularda artış sağlandı. Ayrıca bazı iyileştirmeler getirildi. Exnos 5 Octa 5430 çipseti bulunan Galaxy Alpha 2 GB RAM‘i ile bu güncellemeyi en çok hak eden modellerden biriydi. Zaten çok hızlı bir işletim sistemine sahip olan bu telefon gelen bu güncelleştirme sayesinde performansının biraz daha arttığını görüyoruz.

İlk Güncelleme Güney Kore’de

Galaxy Alpha android lollipop güncellemesi ilk olarak güney kore’de paylaşılmasının ardından yakın zamanda tüm dünya ülkelerinde yayınlanacağı açıklandı. Samsung’un politikaları arasında bulunan kural yani ilk olarak güney kore’de yayınlanması bir gelenek gibi tüm modellerinde yapılıyor. Fakat sevilen kısımı ise çıkış ardından kısa süre sonra tüm dünyada güncellemeyi yayınlaması. Android sürüm güncellemesi konusunda en erken gelen nexus cihazların ardından orta modellere güncellemesi getirme başarısıda Samsung’a ait. Direkt olarak Android 5.0.2 sürümüyle gelen güncelleme, artık her yerde göre göre ezberlediğimiz Lollipop özellikleri ve yeniliklerinin dışında performans ve stabilite iyileştirmeleri ile pil ömrüne katkıda bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir