Galaxy Core Prime’a Lollipop Güncellemesi Geldi

facebook android iphone ayarlari

Galaxy Core Prime’a Lollipop Güncellemesi Geldi
1 - 1 OY

Güney Koreli dev marka olan Samsung, giriş seviyesi telefonlarından biri olan Galaxy Core Prime için Android 5.0 güncellemesini vermeye başladı. Akıllı telefon konusunda giriş cihazlarına bile Android sürümünün güncel olanını veren Samsung, Galaxy Core Prime modeline dağıtmaya başladı. Güncellemeyi Galaxy note 3, Galaxy alpha modellerine yayınlayan Samsung, Galaxy Core Prime modeli için Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini başlattı. SM-G360F kod adlı cihaz için güncelleme ilk Polonya’da dağıtılmaya başlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Yakın zamanda diğer ülkelerede güncelleme geleceği bildirildi. Güncellemeyi OTA veya Kies yolları ile kurabileceksiniz. Galaxy Core Prime güncellemesi ile performansta gelişmeler ve iyileştirmeler olacak. Ayrıca bazı hata ve güvenlik konusunda düzenlemeler ve cihazın gelen olarak verimi artacağı bekleniyor. Kısa süre sonra güncelleme ülkemizede gelecek. Güncelleme ve kontrolü için Galaxy Core Prime cihazınızın Ayarlar > Cihaz > Hakkında > Yazılım Güncelleme > Şimdi güncelle kısımlarına girerek kontrol ederek güncelleyebilirsiniz.

Galaxy Core Prime özelliklerini tekrar hatırlarsak, 4.5 inç boyutlu bir 480p ekrana sahip. Ayrıca 8.8 mm kasa ve beyaz renk seçeneği mevcut. Diğer yandan 5MP arka kamera ve 2 MP ön kamera bulunuyor. Donanımda, 1.3 Ghz hızında 4 çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 8 GB hafıza ve 64 GB kadar MicroSD kart desteğinin yanında 2000 mAh batarya bulunuyor. Fiyatı ise 110 EURO. Son olarak değerlendirirsek bu fiyata ve orta segment özelliklere sahip bu cihaz oldukça alınabilir ve Android sürmününde güncel olduğunu hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir