Galaxy E5 ve E7 Özellikleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung‘un henüz duyurulmamış iki yeni telefonunun teknik özellikleri ortaya çıktı.

Alpha serisi ile aralarında fazla fark olmayacak iki yeni telefon Galaxy E5 ve Galaxy E7, daha büyük ekrana sahip orta segment telefonlar olarak piyasaya çıkacak.

SamMobile sitesinde paylaşılan bilgilere göre Galaxy E7, 5.5 inç boyutunda Super AMOLED ekran ile 729p çözünürlüğü destekleyecek. 1.2 GHz Snapdragon 410 işlemciye sahip olacak telefonun 2 GB RAM ile geleceği söyleniyor. Arka kamerası 13 megapiksel, ön kamerası ise 5 megapiksel olacak. 2.950mAh bataryaya sahip olan telefonun dahili depolama alanı ise 16 GB olarak belirlenmiş. Telefon doğrudan Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile çıkış yapacak.

facebook müşteri hizmetleri
Galaxy alpha
Galaxy Alpha ile E 5 ve E7 arasında çok büyük farklar olmayacak.

Samsung Galaxy E5 ise 5 inç boyutlarında A bir ekran ile satışa sunulacak. Snapdragon 410 işlemciye sahip olan telefon, genişletilebilir 16 GB genişletilebilir depolama alanına sahip olacak. E7‘ye göre daha ince ve hafif olacak olan Galaxy E5 2.300mAh batarya ile çıkış yapacak. Galaxy E7‘den farklı olarak E5‘in arka kamerası 8 megapiksel olarak belirlenmiş. Ön kamera ise 5 megapiksel olacak.

Gelen bir diğer bilgi ise E5 ve E7 pilleri çıkartılamayacağı yönünde. Bu da yeni telefonların metal kasaya sahip olacağı anlamında geliyor olabilir. Fakat bu bilgi henüz doğrulanmış değil.

Galaxy E5 ve E7‘nin ne zaman resmi olarak duyurulacağı hakkında bir bilgi olmasa da 2015 yılının ikinci çeyreğine kadar duyurulması beklenmiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı