Galaxy J5 Modeli Avrupaya Açılıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, amiral gemisi kategorisindeki yarışına devam ederken orta segment cihazlardaki iddiasınıda sürdürüyor. Son olarak Çin’de satışa çıkarılan Samsung Galaxy J5 modeli yakın zamanda Avrupa’da satışa çıkacak. 235 Euro gibi bir rakamdan ilk öncelikle Almanya’da bulunacak ve daha sonra diğer ülkerede dağıtımı başlayacak. Samsung global dünya’ya sunduğu amiral gemileri ve orta segment akıllı telefonlarının haricinde bazı ülkelere özel çeşitli modellerde sunmaya devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bunlardan biri olan Galaxy J5 modeli geçtiğimiz ay Çin’de çıkışı gerçekleşti. Çin öncesinde Galaxy J5 modeli Güney Kore ve Hindistan’da satışa çıkartılmıştı. Net bilgiler olmasada yakın zamanda Galaxy J5 modelinin tüm avrupa’ya açılacağı bekleniyor. Alman şirket Orange, Galaxy J5 modelini 234 Euro olarak belirledi. Yakın zamanda Avrupa’ya açılacak olan Galaxy J5 modelinin teknik özelliklerine bakarsak, cihazda 1.5 GB RAM ve Snapdragon 410 işlemcisi bulunuyor. Ayrıca 13 megapiksel değerinde ana kamera ve 5 megapiksel değerinde selfie kamerası olması bekleniyor. Cihaz 16 GB dahili depolama ve çift sim kart desteğini hanesinde barındırıyor. Ayrıca 2600 mAh bir batarya ve microSD kart girişide bu telefonda mevcut durumda.

Diğer bir model olan Galaxy J7’nin özellikleri ise, 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisi ve 5.5 inç büyüklüğünde 720×1280 piksel bir ekran ile gelecek. Ayrıca ön kamerasında flaş desteği bulunduran Galaxy J7 modelinde 13 megapiksel ana kamera bulunuyor. Tıpkı J5 modeli gibi 16 GB dahili depolama ve 1.5 GB RAM bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir