Galaxy Note 2 İçin Android 5.0 Lollipop Bilmecesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında ilk 2 GB RAM’e sahip olan modeli Galaxy Note 2 için kullanıcılar Android 5.0 Lollipop güncellemesi bekliyordu. Fakat beklenen açıklama Samsung cephesinden olumsuz bir şekilde yapıldı. 2012 yılının beğenilen ve başarılı sayılabilecek olan modeli Galaxy Note 2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelmeyebilir. Cihaz ilk çıktığı dönemde ilk 2 GB RAM’e sahip haricinde ilk dört çekirdekli ARM Cortex A9 işlemcisini kullanan model idi. Cihazın başarısını hala günümüzde dahi kullanılmasına bakarsak görebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Bir süre önce Galaxy Note 2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin gelmeyeceği hakkında bazı söylentiler ve sızıntılar bulunuyordu. Nihayet Samsung cephesinden bu konuyla ilgili bazı açıklamalar geldi. Bu konu ile alakalı görüşlerimizden biri ise Android 5.0 Lollipop çıkmasının ardından uzun bir süre geçti ve onun ardından Android M tanıtılması Galaxy Note 2 için Android 5.0 güncellemesinin zor alacağını gösteriyor.

Samsung yaptığı açıklamada 2 GB RAM’li ve Exynos işlemcisine sahip versiyon Galaxy Note 2 modeline Android 5.0 Lollipop işletim sistemini vermeyecek. Diğer yandan 2 GB RAM’e sahip Galaxy S3 modelinede yeni android sürüm güncellemesi gönderilmeyecek. Samsung cephesinden resmi bir açıklama yapılmasada Samsung Mobile UK twitter hesabından atılan bazı twitter bu sonuçları gösteriyor. Bu durum bazı kullanıcılar tarafından beğenilmesede henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Cihazın özelliklerini hatırlarsak, 8 megapiksel ana kamera ve 16 GB dahili depolama özelliği bulunuyor. Cihazda 5.5 inç büyüklüğünde Super AMOLED 720 x 1280 piksel bir ekran bulunuyor. Ayrıca 2 GB RAM ve 151.1 x 80.5 x 9.4 mm boyutlarında tasarımı mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir