Galaxy Note 3 Lollipop Güncellemesi Ülkemizde

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güney koreli akıllı telefon üreticisi olan Samsung’un başarılı modeli Galaxy note 3 için nihayet Android 5.0 Lollipop güncellemesi Türkiye’ye giriş yaptı. Kod adı N9000Q olan Galaxy note 3 lollipop güncellemesi ile ilgili tüm detayları derledik. Galaxy note 3 lollipop güncellemesi ilk olarak global modele Android 5.0 olarak Ocak 2015 tarihinde kullanıcılarına gönderilmişti. Şimdi ise ülkemiz için gönderilen N9000Q kodlu model için Galaxy note 3 lollipop güncellemesi geldi.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy note 3 lollipop güncellemesinin ülkemize geç gelmesinin nedeni tam olarak bilinmiyor. Global pazara sunulan N900 modeli ve ülkemiz için yollanan N9000Q modeli arasında sadece bazı yazılımsal farkların olduğunu belirtelim. Fakat Türkiye için gönderilen lollipop güncellemeleri Samsung cephesinden oldukça geç gönderiliyor. Buna örnek olarak global pazara sunulan güncellemeden 6 ay sonra ülkemize gelen Galaxy note 3 lollipop güncellemesini gösterebiliriz.

Galaxy note 3 lollipop güncellemesi ile beraber performans derecesi artacak ve batarya, ısınma gibi bazı olan sorunları ise ortadan kalkacak. Yeni güncellemeyi kontrol etmek için cihazınızdan ayarlar kısımına giriş yaptıktan sonra telefon hakkında kısmına girerek oradan, yazılım güncelleme kısmına girerek güncellemeyi kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir