Galaxy Note 3 Neo İçin Android 5.1.1 Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un S serisindeki başarısı devam ederken diğer yandan Note ailesi için yeni haberler ve modellerde çıkmaya başladı. Galaxy Note serisi gerek performans gerekse tasarımsal açıdan oldukça beğenilen modellerden birisi. Her note serisinde performans açısından daha zayıf ve fiyat bakımındanda uygun rakama satılan Neo ibaresini kullanarak yeni model çıkartmıştı. Şimdi ise onlardan biri olan Galaxy Note 3 Neo modeli için bir süredir beklenen Android 5.1 Lollipop işletim sistemi güncellemesi yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Note serisindeki Neo modelleri gerek performans gerekse fiyat açısından bazı özellikler kısılarak üretiliyor ve bu sayede her bütçeye uygun cepler için piyasaya sürülüyor. Android’in son sürümü olan Android 6.0 Marsmallow sürümü geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Onun üzerine 6.0 güncellemesi alacak cihazlar belli oldu ve uygun fiyatlı kompakt modellerede Galaxy Note 3 Neo dahil Android 5.1 Lollipop güncellemesi verilmeye başlandı. Android 5.1 Lollipop güncellemesi başlandı ve Güney Kore’de OTA ile Galaxy Note 3 Neo sahipleri cihazlarını Kies sayesinde yükseltebilecekler. Güncelleme sayesinde pil seviyesinde iyileştirilme olacak ve performansıda oldukça yükselecek.

Galaxy Note 3 Neo Özellikleri

  • Ekran özellikleri: 5,5 inç, HD, Super AMOLED, 267 ppi
  • İşlemci özellikleri : Hexa Core (6 çekirdekli) A15 Dual 1.7 GHz + A7 Quad 1,3 GHz
  • Kamera özellikleri: 8 MP arka, 2 MP ön
  • RAM özellikleri: 2 GB
  • Hafıza özellikleri : 16 GB + microSD
  • Pil: 3100 mAh
  • Ağırlık: 162,5 gram

Bakalım cihaz Android 5.1 güncellemesi sonrasında performans veya pil anlamında pozitif yükseliş gösterecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir