Galaxy Note 4 Android Güncellemesine Hazır

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un akıllı telefonu olan Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Amerika Birleşik Devletlerinde indirmeye sunuldu. Samsung’un telefonları güncelleme konusuna en çok önem veren şirketlerden biri olması aşikar. Galaxy Note 4 için ise Android 5.1.1 güncellemesini geçen ay dağıtmaya başlandığı açıklanmıştı ancak hala bariz miktarda güncellemeyi alamayan kullanıcı sayısı mevcut ve buna ülkemizdeki kullanıcılar da dahil.

facebook müşteri hizmetleri

Bunun ardından dün gece gelen güncel haberlere göre Samsung bunun farkında olmalı ki Galaxy Note 4 için güncellemeyi Amerika’da indirmeye hazır hale getirdiğini açıkladı. Bugünden itibaren Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Galaxy Note 4 kullanıcıları Android 5.1.1 güncellemesini cihazlarına indirmeye başlayabilecekler. Her ne kadar ki bunun anlamı hala ülkemizde de bu güncellemenin dağıtılması için önümüzde beklememiz gereken bir sürenin olduğu anlamına gelse bile en azından sorunun çözüldüğünü görmek bizim için iyi bir haber diyebiliriz.

Güvenlik geliştirmelerini, performans iyileştirmelerini ve hata düzeltmelerini içinde barındıran Android 5.1.1 güncellemesinin önümüzdeki haftalarda ülkemizde de dağıtılmasını bekliyoruz. Bu konuda net bir tarih ise hala ortalıkta yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir