Galaxy Note 4 İçin Nihayet Güncelleme Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında hala Android’in yeni sürümünü almamış ve almayı bekleyen onlarca model bulunuyor. Güncelleme konusunda en hızlı marka bildiğiniz üzere Google‘ın nexus cihazları. Fakat bir o kadar yavaş olan marka ise Samsung, 2014 yılında çıkarttığı modeli Galaxy Note 4 için nihayet yakın zamanda Android Lollipop 5.1.1 güncellemesi geliyor. Samsung kullanıcıları güncellemeyi sonradan alan kullanıcılar olarak bu durumdan oldukça şikayetçiler. Samsung TouchWiz UI arayüzünü kullanıyor ve bazı şikayetlere göre arayüz bir süre sonra yavaşlamaya başlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Önümüzdeki günlerde phabletde denilebilecek olan modeli Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 güncellemesi gelecek. Bazı kaynaklara göre yeni güncelleme şuan için Galaxy Note 4 cihazında test aşamasında. Bazı antutu sonuçları sızıntısına göre Galaxy Note 4 modeli 64 bit fakat sonuçlarda 32 bit olarak gözüküyor. Fakat diğer yandan test sürümü olduğundan bazı rakamsal hataların olabileceğide düşünülüyor.

Diğer yandan Galaxy Note 4 yeni güncelleme ile 64-Bit seçeneği kapatılırmı diye sorgulayanlarda olacaktır. Samsung güncelleme gecikmeleri konusunda çalışmalar yapıyor. Nexus cihazlar şuan en güncel işletim sistemi olan Android M sürümünü kullanıyor. Henüz Android M ortada gözükmezken uzun bir aradan sonra Android 5.1.1 gelmesi kullanıcıları sevindirmiş olsada güncelleme gecikmelerine direk bir çözüm gerektiğini düşünüyoruz. Gelecek güncelleme ile Note 4 cihazında genel iyileştirmeler ve olabilecek stabilize sorunlarını ortadan kaldırma adına çalışmalar bekleniyor. Diğer yandan güncellemenin kesin tarihi henüz belli olmuş değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir