Galaxy Note 4’e Android 6.0 Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un 2014 yılındaki en güçlü telefonu Galaxy Note 4 için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı. İşte Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi detayları. Samsung tarafından 2014 yılında tanıtılmış en güçlü akıllı telefon olan Galaxy Note 4, sonunda beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başladı. İlk olarak Macaristan’daki kullanıcıların almaya başladığı Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, pek çok yeniliği beraberinde getiriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Stabilizasyon ve güvenlik geliştirmelerinden, pil tasarrufuna kadar çok farklı alanlarda Galaxy Note 4 kullanıcılarının seveceği bir güncelleme olacak Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, bugün Macaristan’daki kullanıcılar tarafından paylaşıldı. Bildirim paneli dışında Galaxy Note 5 arayüzünü Galaxy Note 4 için getirdiği görülen Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile Doze adındaki pil ömrü uzatma özelliği, S-Pen için yeni özellikler, yeni Air Command menüsü gibi çok sayıda yeni özellik Galaxy Note 4 kullanıcılarına sunuluyor.

Türkiye’deki Galaxy Note 4 kullanıcılarına ne zaman geleceği bilinmeyen Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, iddialara göre başka Avrupa ülkelerinde kullanıcılara da gelmeye başlamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir