Galaxy Note 5 Daha Erken Çıkacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güney koreli akıllı telefon üreticisi olan Samsung, Galaxy S6 serisi ile amiral gemileri arasında yüksek bir başarı elde etmiş durumda. Şimdi ise sızıntıları bir süredir devam eden Note serisinden Galaxy Note 5 modelini erken bir zamanda tanıtmaya hazırlanıyor. Bazı görüş ve iddialara göre yeni model erken bir zamanda kullanıcılar ile buluşacak. Samsung, akıllı telefonlarında amiral gemisi modellerini her yıl iki adet olarak çıkartıyor. S serisinin 6.modelini kullanıcıları ile buluşturmasının ardından çalışma yoğunluğunu yeni Note serisine yöneltti. Yeni cihazın görünüm ve özellikleri bir süredir bazı kaynaklarca sızdırılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Eylül ayında yapılacak IFA 2015 ile Samsung’un galaxy note 5 modelini tanıtması bekleniyordu fakat durum öyle gelişmedi. Samsung, cihazı ağustos ayında tüm dünyaya tanıtması bekleniyor. Ayrıca tekrarda galaxy note 5 modeli IFA 2015 ile kullanıcıya sunulacak. Bu durum bazı görüşlere göre Apple’ın erken yeni model çıkartması ve samsung’unda geç kalması bu durumu sonuçlandırıyor. Bu nedenden dolayı Samsung, Apple’ın gerisinde kalmamak için çıkış tarihini erkene aldı diyebiliriz.

Peki sızıntılar ve görüşlere göre beklenen galaxy note 5 özellikleri nelerdir ? Cihazda 5.6 inç Quad HD bir ekran ve Exynos 7422 SoC model bir işlemci olması bekleniyor. Ayrıca ekran özellikleri arasında AMOLED teknolojisinin kullanıldığını belirtelim. Diğer yandan 4100 mAh bir batarya kullanılması beklenen bu telefonda 16, 32 ve 64 GB kapasiteli dahili depolama versiyonları olacak. Bu modelde kapak ve batarya değişikliği gerçekleştirilemeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir