Galaxy Note 5 İle Canlı Yayın Özelliği Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz gün düzenlenen etkinlik ile Samsung iki yeni amiral gemisini tanıttı. Bunlar kavisli ekran teknolojili cihazının devamı olan Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 modelleri idi. İki cihazda piyasada diğer dev rakipler ile rahat bir şekilde yarışabilecek donanım özelliklerine sahip. Galaxy S6 Edge Plus’ın kavisli ekran teknolojisinin yanı sıra Galaxy Note 5 modeli ile kamera üzerinden canlı yayın yapma özelliği geliyor. Galaxy Note 5 cihazı ile Live Broadcast özelliği aktif olacak ve canlı yayın yapılabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

Kamera uygulamasına otomatik bir şekilde entegre olmuş olarak gelecek olan Live Broadcast ile canlı yayınları doğrudan telefonunuzun ana kamerası ile yapabileceksiniz. Ayrıca bu canlı yayınlar Youtube kanalınız üzerindende direkt olarak izlenebilecek. Live Broadcast ile 1080p 60FPS kalitesinde yayınlar yapabilecek ve kanalınız üzerinden yaptığınız canlı yayınları kullanıcılar tarafından daha sonra izlenebilecek.

Samsung tıpkı kavisli bir ekran kullanarak hanesinde bir ilki kullanmış ve şimdi ise canlı yayın özelliğini cihazlarına ekleyerek bir ilke imza atmış olacak. Bu canlı yayın uygulaması son zamanların popüler uygulaması Twitter üzerinden canlı yayın yapma olanağı sağlayan Periscope’da rakip olabilir diyebiliriz. Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus cihazları ile entegre halde gelen bu özellik güncelleme ile diğer amiral gemilerinede getirilebilir. Bakalım samsung canlı yayın kategorisinde ne gibi işler çıkaracak ve diğer canlı yayın platformlarına rakip olabilecekmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir