Galaxy Note 5 Modelinde Type-C Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S6 haricinde devam eden note serisi için yeni modeli Galaxy Note 5 hakkında bazı detaylar belli olmaya başlıyor. Bu modelde Type-C desteği olacakmı bir merak konusu. Ayrıca kalem’e sahip olan Note serisinde yeni model ile bazı önemli radikal değişikler bekleniyor. Ayrıca Galaxy Note 5 modelinde güçlü donanımsal özellikler bekleniyor ve buda piyasada büyük sesler getirecek gibi duruyor. Bu model ile ilgili bugün bir detay paylaşıldı ve bu detay yeni cihazda USB 3.1 Type-C bağlantı desteği olması ile alakalı.

facebook müşteri hizmetleri

Bu yeni teknoloji sayesinde yani USB 3.1 Type-C bağlantısı ile Galaxy Note 5 modelinde çok hızlı dosya ve veri aktarımı sağlanırken ayrıca amiral gemisi olan Galaxy S6 modelinden bile süper hızlı şarj olabilecek. Ayrıca donanımsal olarak Galaxy Note 5 modelinde 5.5 inç büyüklüğünde bir QHD ekran ile gelmesi muhtemeller arasında. Diğer yandan yeni nesil işlemci olan Exynos kullanılması bekleniyor.

Diğer yandan gelişmiş bir kamerada Galaxy Note 5 modelinde olacak gibi duruyor. Samsung, kamera konusunda S6 modelinde iyi işler çıkartsada note serisinin amiralinde de gelişmiş lensler kullanacak. 20 megapiksel arka yani ana kamera ve 8 megapiksel geniş kadraja sahip bir ön kamera olması bekleniyor. Ana kameranın diğer özelliklerinden biri ise 4K video kaydı yapabilecek. Ayrıca çeşitli LTE ve bağlantı özellikleri ile gelirken güç koruma gibi bazı özelliklerde olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir