Galaxy Note 5 Ön Siparişe Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çift sim kartlı olacak olan Galaxy Note 5 artık ön siparişe açıldı ve yakında tüm dünyada yayınlanacak. Ayrıca Galaxy Note 5 Duos’la ilgili yeni bilgiler geldi.

Samsung, Galaxy Note 5’in çift sim kartlı versiyonunu piyasaya çıkarmak için zaman kaybetmedi! Bugün cihazın ön siparişe açıldığı haberi geldi. Çift sim kartlı Galaxy Note 5 şu an Filipinler’de ön siparişe açıldı. Daha önceki çift sim kartlı Note akıllı telefonları sadece belirli ülkelerde satışa çıksa da bu sefer çift simli Note 5’in dünya çapında piyasaya çıkacağı söyleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bunun dışında Tayvanlı haber portallarından gelen bilgilere göre çift sim kartlı model içerisinde Micro SD kart bekleyenler biraz hayal kırıklığı yaşayacak. Sağlam kaynaklardan geldiği söylenen haberde, çift simli Galaxy Note 5’te microSD desteğinin yer almayacağına işaret ediliyor.

Bunun yanında Galaxy Note 5 Duos modeli için micro SD kart desteği ile birlikte geliyor. Aynı zamanda çift sim kart desteğini de kapsayan Galaxy Note 5 Duos modeli, daha fazla depolama isteyen kullanıcıların derdine çare olacak gibi gözüküyor.

Gelen bu haberle birlikte aylardır süren Galaxy Note 5’te microSD desteği yer alacak söylentileri de son bulmuş oldu. Bu gelişmeden sonra bulut depolama sistemi, Galaxy Note 5 kullanıcıları için bir hayli önem taşıyacak çünkü herhangi bir format yada sıfırlama gerektiğinde tüm verileri bulut depolama sisteminden çekebilecekler. Umuyoruz ki tam çıkışını gerçekleştirdiğinde hiç bir harici sorun ile karşılaşmayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir