Galaxy Note 5 Özellikleri Sızdı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsug’un Phablet serisinde bulunacak olan note 5 özellikleri Geekbench testinde gözüküyor!

Samsung için yapılan bir çok dedikodular oldukça fazlaydı. Phablet serisinde bulunacak Galaxy Note 5 için geçtiğimiz günlerde resimleri internette yayınlanmıştı.

Görsel olarak Galaxy Note 4 e benzeyen yeni amiral gemisi Geekbench testinde özellikleri sızdırıldı..

Geekbench testinde Galaxy Note 5, aldığı puan ve özellikleri ile piyasa çıkmadan bile takipçilerini heyecanlandırıyor. Puanlara Gelecek olursak ;

Galaxy Note 5, Geekbench tekli çekirdek testinden 1418 puan alırken, çoklu çekirdek testinden ise 4399 puan alarak iPhone 6 Plus’a çok büyük fark atıyor. iPhone 6 Plus bu testten tekli çekirdekten 1606 çoklu çekirdekten ise 2884 puan alıyor.Böylece Apple’ın yeni çıkaracağı cihazdan gerçekten kaliteli bir telefon bekliyoruz..

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy Note 5 Özellikleri

Galaxy Note 5 testinden hariç teknik özelliklerde piyasa yüzüne çıktı..

  • 64 bit
  • 8 çekirdekli 1.50 GHz
  • 4 GB RAM
  • Android 5.1.1

Şu ana kadar bu kadar bilgi sızdırıldı kamera özellikleri hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.Aşağıdaki görselde mevcut olduğu gibi test görseli yayınlanmıştır.

 

galaxy-note-5-benchmark-geekbench-leak

Qualcomm ile olan İşlemci savaşını bu yıl Exynos işlemcisi ile kazanan Samsung, Galaxy Note 5 ile yıla damgasını vurabilir. iPhone 6s Plus rakibi olması beklenen Galaxy Note 5 bakalım Geekbench’te görünen özellikleri ile gelecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir