Galaxy Note 5 Özellikleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticilerinden Samsung’un S serisi haricindeki amiral gemisi olmaya hazırlanan Note serisinden tanıdığımız Galaxy Note 5 özellikleri sızdırıldı. Samsung firmasının iyi satış rakamlarına ulaşan Note serisinin yeni üyesi oldukça güçlü donanımsal özellikler ile geliyor. Galaxy Note 5 modeline ait sızıntılar artmaya devam ederken geçtiğimiz günlerde render görüntüleri dahi ortaya çıkmıştı. Bugün ise teknik özellikleri gözüktü.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy Note 5 özelliklerine başlarsak cihaz, 5.67 inç büyüklüğüne sahip Quad HD Super AMOLED bir ekran ile gelecek. Tasarımsal olarak ince hatlara sahip olacak olan bu cihaz büyük ekranına rağmen bir o kadarda zarif olacak. Firma tasarım ve kasa çizgilerini ekrana oranla dahada incelterek daha geniş bir ekran elde etmiş durumda. Diğer yandan Galaxy Note 5 modeli gücünü Exynos 7422 SoC isimli işlemcisinden alacak ve şimdiki amiral gemisi olan Galaxy S6 ile aynı güçte olacağını belirtelim.

Yeni cihazın özelliklerine devam edersek, cihazda 4100 mAh boyutunda bir batarya bulunuyor ve buda kullanıcılara oldukça uzun kullanım sunan bir pil süresi demek. Ayrıca Galaxy Note 5 modelinin arka kapağı açılamayacak ve dolayısıyla pil değişimi gerçekleşmeyecek. Ayrıca 32, 64 ve 128 GB versiyonları ile çeşitli dahili depolama seçenekleri bulunuyor. Yeni cihazdaki dahili depolama hafıza kartı ile arttırılabilecek ve cihaz hakkında herhangi bir fiyat sızıntısı mevcut değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir