Galaxy Note 5 USB Type-C İle Gelecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un serilerinden olan Note ailesinin yeni üyesi olmaya hazırlanan Galaxy Note 5 modelinde USB Type-C portu olacağı hakkında sızıntılar ve söylentiler gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Samsung özellikle S6 serisindeki değiştirdiği tasarım konsepti ile kullanıcıların ilgisini çekmiş ve iyi bir çıkış yakalamış durumda. Şimdi ise yaklaşık 2 ay gibi bir süre sonra duyurulması beklenen modeli Galaxy Note 5 için bazı teknik özellikler sızdırılmaya devam ediyor. Son sızıntılar ile gelen bilgiye göre yeni note üyesi USB Type-C portu teknolojisi ile gelecek.

facebook müşteri hizmetleri

CQ.QQ cephesinden sızdırılan bazı bilgilere göre Galaxy Note 5 modeli tasarımsal olarak amiral gemisi olan S6’ya benzeyecek. Fakat diğer ortak yanları ise değiştirilemeyen batarya, arttırılmayan hafıza ve çıkmayan kapak gibi noktalarda Note 5 modelinde olacak. Yeni modeli USB Type-C portu ile gelecek olan bu cihazda tasarımsal konuda daha ince bir kasa olacak.

Bunların dışında Galaxy Note 5 modelinde beklenen özellikler şu şekilde; 4100 mAh bir batarya ve yeni nesil Exynos 7422 64 bit destekli bir işlemci bekleniyor. Ayrıca 5.98 inç büyüklüğünde phablet bir cihaz olacak diyebiliriz. Ayrıca 2K ekran çözünürlüğüne sahip bir akıllı telefon olacak bu modelde çeşitli yeteneklerde olacak. Bunlardan biri ise özelliği arttırılmış S Ped olacak. Bakalım yeni note modeli ne gibi değişiklikler ile gelecek ve fiyat çıtasında Samsung ne gibi bir strateji uygulayacak. Fiyat konusunda yeni model için herhangi bir rakam sızdırılmış değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir