Galaxy Note 8.0 İçin Lollipop Gelmiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android 5.0 Lollipop‘un yayınlanmasıyla son zamanlarda neredeyse tüm Android telefon ve tabletler güncellenmeye başladı. Hatta Sony 2012’deki amiral gemisi Xperia Z için bile Lollipop güncellemesinin geleceğini duyurdu. Tüm bu hararetli değişime Samsung o kadar da girmiyor gibi görünüyor. Zira Samsung Galaxy Note 8.0 için Lollipop güncellemesinin gelmeyeceğini açıkladı.

facebook müşteri hizmetleri

Google’ın geçtiğimiz yıl tanıttığı işletim sistemi Android 5.0 Lollipop güncellemesini hala bir çok cihazına ulaştıramayan Samsung, daha önce Lollipop güncellemesinin Galaxy Note 2 için de yayınlanmayacağını, ancak yoğun ilgiye karşılık “bazı bölgelerde” yayınlanacağını açıklamıştı. Ancak görünen o ki o yoğun ilgi Galaxy Note 8.0 için çok da beklendiği gibi değil.

Facebook üzerinden kullanıcıların sorularını yanıtlayan Samsung Körfez ekibi “Galaxy Note 8.0 için ne zaman Lollipop güncellemesi gelecek” sorusuna olumsuz yanıt verdi.

summy

Bununla beraber zaten ne olacağı belli olmayan Galaxy Note 2’nin de “yine” Lollipop güncellemesini almayacağını açıklayan Samsung bir kez daha Note 2 kullanıcılarının hayallerini suya düşürmüş oldu. Ancak Note 2’nin yalnızca belli bölgelerde yayınlanacağını düşünürsek belki de Note 2 için hala umut vardır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir