Galaxy S3 İçin Android 6.0 ROM Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android cephesinde en çok tercih edilen Custom ROM unvanını elinde bulunduran Cyanogenmod, Galaxy S3 için Android 6.0 Marshmallow tabanlı ROM’unu yayınladı. Açık kaynaklı olmasından dolayı geliştiricilerin hayal güçlerini kullanıp yeni yazılımlar geliştirmesine imkan sağlayan Android platformu, 3. tarafların hazırlamış olduğu ROM’lar ile çoğu zaman kullanıcısına daha stabil ve hızlı bir deneyim sunabiliyor. Android cephesinde en çok tercih edilen Custom ROM olma unvanını elinde bulunduran Cyanogenmod, Android 6.0 Marshmallow’un yayınlanmasından sonra çalışmalarına başlamıştı.

facebook müşteri hizmetleri

s3

Cyanogenmod 13 olarak geçen Android 6.0 Marshmallow üzerine kurulu Custom ROM henüz Nightly aşamasında. Birçok eksiğin bulunduğu ama testlerinin hız kesmeden devam ettiği Cyanogenmod 13 Nightly ROM’u ilk olarak yeni Android telefonlarına sunulmuştu. Cyanogen ekibi bugün sürpriz bir şekilde Samsung’un 2012 yılında satışa sunduğu Galaxy S3 modeli için Android 6.0 Marshmallow tabanlı Cyanogenmod 13 Nightly ROM’unu yayınladı.

Henüz test aşamasında olan Galaxy S3 için Android 6.0 Marshmallow tabanlı Cyanogenmod 13 Nightly ROM’unu yüklemek için cihazınızın ROOT’lu olması gerekiyor. Eğer eksikliklere ve hatalara rağmen Galaxy S3’te Android 6.0 deneyimi yaşamak istiyorsanız ilgili ROM’u buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir