Galaxy S5 İçin Android 5.0.2 Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz hafta Google I/O Android kullanıcıları için çok güzel haberlerle gelmişti. İyileştirilmiş uygulamalar bir yana, en büyük bomba ise şüphesiz Android M‘di. Gündemin tam ortasına oturan Android M yazılımsal iyileştirmeleri ile Android kullanıcılarının yüzünü güldüredursun, Android Lollipop hızını kesmeden telefonlara uğramaya devam ediyor. Gelen bilgilere Android 5.0.2 Galaxy S5’e gelmeye hazırlanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

GSMArena sitesinin son haberine göre, yakında güncelleme alacak cihazlar arasında Samsung Galaxy S5 yer alıyor. Avusturalyalı mobil operatör Optus’un sitesinde paylaşılan bilgiler, Samsung’un bir önceki amiral gemisinin Haziran ayı başlarında Android 5.0.2 güncellemesini alacağı yönünde.

Cihaz üzerinde test edilen ve test süreci tamamlanan sürümün, bu ayın ilk haftalarında tüm kullanıcılar için yayınlanması bekleniyor. Galaxy S5 için Android 5.0.2′nin hata düzeltmeler, performans ve kararlılık artışına odaklanması bekleniyor. Samsung, geçtiğimiz ayın başlarında bazı Galaxy modelleri için hata düzeltmeler içeren bir mikro güncelleme yayınlayacağını duyurmuştu. Muhtemelen o güncelleme Android 5.0.2 Lollipop olacak.

Android M Duyuruldu

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir