Galaxy S6 Active Kullanım Klavuzu Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dayanıklılık konusunda akıllı telefon firmaları hala fazla gelişmemiş olsada dev markalardan biri olan Samsung’un dayanıklılık noktasındaki modeli olan Galaxy S6 Active modeli hakkında bazı detaylar sızdırıldı. Galaxy S6 Active adında bir model piyasaya süreceği söylentiler arasında yer alsada cihaza ait kullanım klavuzu sızdırıldı ve bu söylentiler onaylandı diyebiliriz. Fakat yanlışlıkla sızdırılmış olması düşünülsede diğer yandan bir piyasa taktiğide olabilir diyebiliriz. Samsung’un resmi internet sitesinden hala bu klavuza ulaşılabiliyor ve bu klavuz ile yeni cihazın tasarım ve özellik detayları ortaya çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Eski sızıntılardaki Galaxy S6 Active modelinin resimleri ile klavuzda çıkan resimler bire bir aynı. Ayrıca fotoğraflarda gözüken bazı butonlar, sensörler ve yerler ne anlama geldiği hakkında tüm detaylar klavuz ile beraber sızdırılmış durumda. Galaxy S6 modelinden daha sağlam olması beklenen Galaxy S6 Active modelinde sekiz çekirdekli Exynos işlemci tipi ve 3 GB RAM kullanılıyor. Ayrıca bu cihaz 5.1 inç QHD oda 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü bir ekran ile geliyor. Ayrıca Galaxy S6 Active IP68 sertifikasına sahip buda demek oluyor ki su geçirmiyor ve dayanıklılık konusunda üst düzey bir cihaz.

Android M ile Gelecek Yenilikler

Donanımsal özelliklerine devam edersek, 16 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera bulunuyor. 2560 mAh bir batarya sunarak kullanıcılarına uzun kullanım sağlıyor. Son olarak bu cihaz Android Lollipop işletim sistemi ile gelecek. Bakalım satış oranları konusunda rakipleri karşısında ne işler çıkaracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir