Galaxy S6 Bataryası Sökülemiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Piyasaya yeni sürülen Android cihazları tanıtan videoları izlemek meraklıları için son derece heyecanlı bir süreçtir. Bu video izleminin yanı sıra heyecan veren bir diğer video görseli de Andorid cihazların iç donanımını gösteren videolardır.

Samsung Galaxy S6 ise güçlü bir donanım ile piyasaya sürülüyor. 3 GB LPDDR4 RAM ve Exynos 7420 chipset’e sahip olan Samsung Galaxy S6’nın gücünden gerçek olarak etkilenmemek mümkün değil. Ancak ufak bir ayrıntı da firma ve kullanıcılar arasında sorun yaratacak gibi durmuyor değil.

Galaxy S6 Bataryası Nasıl Olacak?

Genel olarak değerlendirdiğimizde de Samsung firmasının ilkelerine aykırı olarak değerlendirilebilecek ve bir çok kişiyi şaşırtacak bir tek ayrıntının yanı sıra geride kalan bir çok şey klasik Galaxy sürümünün devamı niteliğinde. Bu şaşırtıcı özellik ise Samsun firmasının Galaxy S6’da gerçekleştirdiği batarya değişikliği… Açıklarsak Samsung Galaxy S6’nın bataryasını hiçbir kullanıcı artık sökemeyecek.

Ayrıca telefonu parçalarına ayırmak ve tekrar birleştirmek de hem zor hem de riskli bir iş. Yanlış bir şey yaparak, telefonu kırmak ya da zarar vermek ne yazık ki mümkün. Ayrıca 2,550 mAh’lık bataryayı sökmenin de oldukça tehlikeli olduğunu söylemekte fayda var.

facebook müşteri hizmetleri

Bizler yeni aldığımız tüm ürünlerin iç donanımını görmek için mutlaka bir karıştırma operasyonu yapıyoruz. Ya da telefonlarda herhangi bir sorun yaşandığında yaptığımız direkt olarak bataryasını çıkarmak oluyordu. Ancak artık böyle bir karıştırma durumunu ya da batarya çıkarma işlemini Samsung Galaxy S6 telefonlarında yapamayacağız.

Galaxy S6 Fiyatı Belli Oldu

Galaxy S6 ile Tüm Uygulamalar Silinebilecek

Galaxy S6’nın Yandan Görünüşü Ortaya Çıktı

Bu işlem hem telefona hem de kendimize zarar vermemize olanak tanıyabilir. Piyasaya çıkan ve sürülen her telefon cihazı bir öncekinden aynı ya da farklı da olsa aralarında oluşan fiyat farkının hepimiz farkındayız. Yani bir dolu para vererek satın alacağımız Samsung Galaxy S6 cihazlarından bir tane edinirseniz mutlaka ki karıştırmaktan ve bataryasını çıkartmaktan uzak durmalısınız.

Garanti kapsamı dışında da tutulacak olan uygulamada telefonu aldığınız gibi çöpe atmanız söz konusu olabilir. Ve böyle bir işi hiç kimse istemez. Dolayısıyla Samsung Galaxy S6 telefonu uzun süre sağlıklı ve kaliteli bir şekilde kullanmak istiyorsanız asla ve asla kurcalamamalı ve bataryasını çıkarmaya çalışmamalısınız. Bizden sizi uyarması…

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir