Galaxy S6 Edge+ İçin Android 6.0.1 Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung, Galaxy S6 Edge+ için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin dağıtımına başladı. Peki, Android 6.0.1 Marshmallow Galaxy S6 Edge+ üzerinde nasıl görünüyor? Samsung, Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini Galaxy Note 5’in ardından şimdi ise Galaxy S6 Edge+ için kullanıma sundu. Galaxy S6 Edge+ modeli için yayınlanan Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi beraberinde birçok yenilikle geliyor.

Galaxy S6 Edge+ için Android 6.0.1 Marshmallow çıktı

facebook müşteri hizmetleri

Samsung, Galaxy S6 Edge+ modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini nihayet bugün ülkemizde de dağıtmaya başladı. Samsung’un beğenilen çift taraflı kavisli ekranını büyük ekranla buluşturan Galaxy S6 Edge+ modeli Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi sayesinde yenilenen TouchWiz arayüzüne kavuşurken kamera tarafında da önemli iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor.
Galaxy S6 Edge+ için Android 6.0.1 Marshmallow Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.
2

Galaxy S6 Edge+ için Android 6.0.1 Marshmallow güncelleme ayrıntıları

  • Yeni TouchWiz, gelişmiş kullanılabilirlik ve güncellenmiş bir görsel tasarıma sahiptir.
  • Quick connect sayesinde bağlı olduğunuz cihazları ve önceki bağlantılarınızı görerek yakındaki cihazları kolaylıkla bulabilir ve bunlara bağlanabilirsiniz.
  • Parmak izi, güçlü bir koruma yöntemidir. Parmak izi eklemek için alternatif bir kilit açma yöntemi (desen, PIN veya şifre) gereklidir.
  • Gelişmiş güç tasarrufu modu, arka plan verilerini kısıtlayarak pil ömrünüzü uzatır.
  • Yeni titreşim modeli konsepti uygulandı.
  • Şu öğenin ayarları sıfırlandı: Tema, E-posta, Simge/Widget.
  • Boyut: 1360,78 MB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir