Galaxy S6 Edge Iron Man Edition Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilindiği gibi geçen senenin sonlarından beri Samsung ve Marvel reklam kampanyaları ve özel aksesuarları kapsayan bir anlaşma yapmıştı. Özellikle Avengers: Age of Ultron filminin reklamları konusunda büyük bir pay sahibi olan Samsung son bombasını da patlattı; geçtiğimiz günlerde teaser’ı yayınlanan Galaxy S6 Edge Iron Man Edition, Güney Kore’ye özel olarak duyuruldu.

facebook müşteri hizmetleri

Daha önce de Avengers temalı telefonlar üreteceği bilgileri sızan Samsung‘un yalnızca Iron Man için böyle bir telefon yapması şaşırtıcı. Kozmetik değişiklikler haricinde normal S6 Edge’den bir farkı olmayan telefon sarı-kırmızı metal kasasıyla ve arkasındaki Iron Man logosu ile dikkat çekiyor.

Oldukça şık ve minimalist bir kutunun içinde gelen Galaxy S6 Edge Iron Man Edition yanında saydam bir telefon kılıfı ve arc reaktörü şeklinde dizayn edilmiş bir kablosuz şarj cihazı ile geliyor. Özellikle bu şarj cihazının telefona farklı bir hava kattığını söyleyebiliriz.

Galaxy S6 Edge‘in 64GB‘lık modeli baz alınarak yapılan telefon yalnızca Güney Kore‘de satışa sunulacak. 27 Mayıs‘ta rafları süsleyecek olan telefondan sadece 1000 tane üretildi ve Batı için şimdilik düşünülmüyor. Belki yoğun talep karşısında Batı’da da bu telefonu görme şansımız olabilir ama çok umutlanmamakta fayda var.

Galaxy S6 Edge Iron Man Edition’ın duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/wB6MId15cpo

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir